Rachunek dla firmy z debetem doskonały na start

Rachunek dla firmy z debetem to doskonały sposób na start. Jakie dodatkowe korzyści oferuje? Ile kosztuje jego otwarcie i prowadzenie? Przeczytaj!

Firmy, a szczególnie nowo otwarte i krótko prowadzone mają utrudniony dostęp do usług finansowych. Od wielu lat utrzymuje się wśród banków tendencja do podchodzenia do ich finansowania z dużą rezerwą. Nowe i krótko prowadzone firmy są traktowane jako niewiarygodni finansowo partnerzy. W oczach banków pożyczanie im pieniędzy jest ryzykownym przedsięwzięciem. To spory problem dla młodych przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia finansowego szczególnie na początku swojej drogi w biznesie.

Rachunek dla firmy z debetem to doskonały sposób na start

Kredytów dla nowych firm w zasadzie nie ma, natomiast obecna oferta rachunków firmowych jest bardzo bogata. Konto w banku każdy przedsiębiorca otworzy bez żadnego problemu. Obecnie banki przygotowały dla firm ciekawą ofertę pozwalającą bez ponoszenia kosztów prowadzenia rachunku, jednocześnie czerpać maksimum korzyści z faktu jego posiadania.

Dla młodego przedsiębiorcy ważną korzyścią jest możliwość skorzystania z praktycznej i błyskawicznej formy finansowania, jaka jest pożyczka w rachunku firmowym. Co najważniejsze jej otrzymanie nie łączy się z musem przechodzenia skomplikowanych formalności. Najczęściej do przyznania debetu wystarczą odpowiednie wpływy na konto utrzymywane przez czas kilku miesięcy. Można w ten sposób pożyczyć dość wysokie sumy. Zwykle do 20 000 zł limitu w rachunku można otrzymać w pewnej mierze od ręki. Pozwalana to na błyskawiczne i łatwe pozyskanie środków. Taki rachunek dla firmy z debetem jest doskonałym wsparciem na rozwój działalności gospodarczej. Pozwala na sfinansowanie ważnych potrzeb oraz realizację innowacyjnych pomysłów posiadających wpływ na rozwój przedsiębiorstwa.

Jakie dodatkowe korzyści oferuje rachunek dla firmy z debetem?

Dodatkowe plusy to brak prowizji za udzielenie limitu kredytowego, błyskawiczna i wygodna dostępność konta przez internet. Kolejne to oraz minimum formalności związanych z przyznaniem debetu, oraz dostęp do pieniędzy w dowolnym momencie otwarcie. Atuty te zdecydowanie podnoszą atrakcyjność takich kont firmowych szczególnie dla nowych firm.

Obecnie bez problemu odnajdziesz ciekawe i w każdym calu darmowe propozycje rachunków firmowych. Nie poniesiesz opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, przelewy on-line. Założenie i prowadzenie konta bankowego oraz wydanie karty płatniczej jest również zwolnione z opłat, co jest nader kuszącą opcją.

Tego typu rachunek dla firmy z debetem jest niebywale ciekawą propozycją zwłaszcza dla młodych przedsiębiorców, którzy potrzebują funduszy na rozwój oraz gwarancji płynności bieżących płatności.

Sprawdź poniższe rachunki dla firm dostępne online


Zobacz także:

Podziel się