Porównanie kont bankowych

Dobór konta osobistego optymalnie dopasowanego do potrzeb i stylu życia nie jest prostą sprawą. Duża różnorodność dostępnych ofert, natłok reklam akcentujący różne parametry jako kluczowe nie sprzyja dokonaniu wyboru najlepszego konta osobistego. To porównanie kont bankowych ma ci właśnie pomóc w wyborze najkorzystniejszego konta bankowego, które nie dość, że zaspokoi twoje potrzeby, to dodatkowo przyniesie korzyści i profity.

Porównaj darmowe konta osobiste online

Poniższe zestawienie zawiera najkorzystniejsze dla klienta i najlepsze konta bankowe wraz z podstawowymi informacjami na ich temat. Szczegóły dotyczące każdej oferty poznasz, klikając przycisk złóż wniosek.

Powyższe porównanie kont bankowych zawiera jedynie najlepsze oferty, które uznaliśmy za najbardziej wartościowe dla użytkownika. Jednocześnie są tutaj udostępnione wyłącznie propozycje, z których można skorzystać w danym momencie przez internet.

Nie przywiązuj się do banku

Sektor bankowy ewoluuje bardzo szybko, a wraz z nim produkty na nim dostępne. Dlatego choćbyś otworzył najlepsze konto bankowe, to po jakimś czasie będzie ono zaledwie na średnim poziomie w stosunku do konkurencyjnych ofert. Twój bank również wprowadzi przez ten czas nowe i ciekawsze oferty o lepszych parametrach niż twój rachunek. Jednakże jeżeli z jakichś powodów w swoim banku nie będziesz mógł zmienić konta na nowsze i lepsze, to śmiało przejdź do konkurencji.

Porównaj darmowe konta osobiste online i dobierz rachunek odpowiedni do potrzeb

Każdy z nas żyje i funkcjonuje w inny sposób oraz ma inne priorytety, którymi się kieruje. Większość osób wybierając konta osobiste, kieruje się po prostu opłatami za prowadzenie rachunku, czy wydanie i utrzymanie karty płatniczej. Zwykle poszukiwane są darmowe konta osobiste online. Dla części osób z pewnością ważne będą koszty wypłat z bankomatów. Spore grono osób też kieruje się przy wyborze dostępnością usług dodatkowych takich jak na przykład money-back, czyli program zwrotu środków za zakupy w określonych w sklepach czy punktach usługowych. Dlatego też ustal, co jest najbardziej istotne dla ciebie, sprawdź porównanie kont bankowych i pod tym kontem dobierz ofertę rachunku optymalnego dla ciebie.

Czym się kierować oceniając konta osobiste?

Kiedy będziesz przeglądał porównanie kont bankowych, bierz pod uwagę to aby twoje przyszłe konto było łatwe i proste w użyciu. Zwracaj uwagę na opłaty, dostępność ofert walutowych i oszczędnościowych, promocje rabaty i usługi dodatkowe. Ważna też będzie intuicyjność obsługi aplikacji mobilnej. Na koniec przyjrzyj się udogodnieniem i ograniczeniom związanym z korzystaniem z danego rachunku.
Przeczytaj również:

Podziel się