Porównanie kart kredytowych

Która karta kredytowa ma najdłuższy okres bezosetkowy? Za którą nie poniesiesz opłat za użytkowanie? Która oferuje najciekawsze profity i darmowe usługi dodatkowe? Dowiedz się! Sprawdź porównanie kart kredytowych! Zobacz aktualnie dostępne online najciekawsze karty kredytowe i wybierz najlepszą z nich.

Poniższe porównanie kart kredytowych ma za zadanie przybliżyć ci ich najlepsze propozycje. Różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami nie są wielkie, ale warto je poznać, by wyselekcjonować optymalną dla siebie opcje. Banki oferują do kart wiele profitów, promocji i usług dodatkowych, aby zachęcić klientów. Jest zatem w czym wybierać.

Wygodne narzędzie dla zdyscyplinowanych

Posługując się kartą kredytową, jednocześnie posługujesz się pieniędzmi banku. Co ciekawe posługujesz się nimi zupełnie za darmo, o ile zwrócisz bankowi to środki w określonym czasie. Czas ten zwany jest okresem bezodsetkowym i zależności od banku wynosi około 50 dni. W tym czasie bank nie nalicza odsetek za wykorzystane środki. Masz zatem przez pewien czas darmowy kredyt do wykorzystania.

Ile kosztuje korzystanie z karty?

Koszty związane z kartą są jej jednym z nielicznych minusów. Karta kredytowa jest co prawda wydawana za darmo, ale za jej użytkowanie trzeba już niestety płacić. Jednakże banki zwalniają z opłat za użytkowanie pod określonymi warunkami. Najczęściej chodzi o dokonanie płatności na określoną kwotę zwyczaj kilkuset złotych w ciągu jednego miesiąca. Nie jest to więc jakiś warunek niemożliwy do spełnienia. Jednej opłaty, jednak że nie da rady uniknąć, a mianowicie odsetek naliczonych po upłynięciu okresu bezodsetkowego. Należy zatem pilnować się z wydatkami i spłacać terminowo 100% wykorzystanych środków, żeby nie narażać się na niepotrzebne odsetki. Bardzo kosztowne jest również wypłacanie środków z bankomatu przy pomocy karty kredytowej. Dlatego też należy unikać operacji bankomatowych.

Jak korzystać z porównania kart kredytowych?

Powinieneś najpierw dokładnie przejrzeć aktualnie dostępne najciekawsze karty kredytowe online, a po zapoznaniu się z nimi i wybraniu oferty odpowiadającej zarówno pod względem warunków, jak i profitów należy kliknąć „złóż wniosek”. Zostaniesz wówczas przeniesiony na stronę banku z formularzem odpowiedniego wniosku. Po jego złożeniu zostanie przeanalizowana twoja zdolność kredytowa i wiarygodność finansowa, po czym nastąpi decyzja kredytowa.

Sprawdź pozostałe porównania:

Podziel się