O Nas

Serwis Poradnik-Kredytowy.com.pl to zupełnie darmowy Poradnik Kredytowy – Finansowy, w którym znajdziesz rzetelną dawkę wiedzy na temat finansów. Udostępniamy Wam artykuły dotyczące kredytów, pożyczek, kont, lokat, ubezpieczeń, inwestycji i wielu innych podzielone na działy tematyczne. Artykuły są przygotowane w sposób poradnikowy, czyli jako odpowiedzi na pytania. Przeglądamy fora internetowe, Facebooka i inne strony i widzimy, że Macie wiele pytań dotyczących kwestii finansowych. Zbieramy je i na ich podstawie oraz jakby w odpowiedzi przygotowujemy tematyczne wpisy.

Serwis ten powstał po to, żeby pomóc Ci odnaleźć się w gąszczu produktów i usług finansowych świata finansów. Staramy się pomagać w zrozumieniu świata finansów i znalezieniu odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Po prostu chcemy służyć Ci naszą wiedzą. Wyjaśniamy najważniejsze pojęcia finansowe, odpowiadamy na pytania dotyczące kredytów, pożyczek, kont, lokat, ubezpieczeń, inwestycji i innych produktów.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub nurtuje Cię jakiekolwiek pytanie związane z finansami, to zapraszamy do lektury.

Miłego czytania!